הפקות תוכן

מדיום חדש נולד, וזה מרגש ומלהיב, אם להיות כנים, אנחנו עוד לא ממש יודעים למה הוא יגדל, הוא עדיין טרי ומלא פוטנציאל, והוא גם שונה ממה שאנחנו מכירים.

יותר ממאה שנה אנחנו מספרים סיפורים עם תמונות, בקולנוע ואחר כך בטלוויזיה, היום ישירות לאתרי הסטרימינג והשפה מתעדכנת ומשתנה, אבל הבסיס הוא אותו בסיס, הכלים הם אותם כלים, מצלמה, עדשה, תאורה,פסקול, משחק ועריכה, אנחנו שולטים בקצב, אנחנו מוליכים את הצופה וקובעים מה הוא יראה, מה הוא ישמע, מה הוא ירגיש, הצופים כבר מיומנים, אנחנו גדלנו לתוך התבניות האלה.

ועכשיו? המשתמש בוחר לאן להסתכל ונולדים לנו שאלות ואתגרים חדשים.
איך נסתדר בלי הקלוז אפ? איך מבטלים את החשש שאנחנו תמיד מפספסים התרחשות מאחורינו? ואיפה עומד הצלם אם הכל מצטלם??

אז חשוב להכיר גם במגבלות החדשות אבל היתרונות הם אדירים, לראות משחק ספורט מהמקום הכי טוב במגרש זה מדהים, להיות כ"כ קרוב לזמר האהוב עלייך או במרכז ההתרחשות של הסיפור זו חוויה חדשה לגמרי, הצילום הוא תלת מימדי אמיתי ונוסף מימד של עומק.

צריכת תוכן VR שנוצר בצורה איכותית הוא חווייה חדשה ועוצמתית, צרו קשר ובואו לחוות בעצמכם.x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.