סיורים וירטואליים


סיורים וירטואלים

סיורים וירטואליים מקבלים מקום של כבוד נפרד באתר שלנו.
הסיורים הוירטואלים הם כלי מאוד נפוץ וחזק שכולנו כבר נתקלנו בו, הדוגמה המוכרת ביותר היא Google street view, אחת החוזקות של הסיור הוירטואלי היא שלא חייבים להשתמש במשקף לסיור וניתן לצפות בו מכל מחשב או מכשיר נייד ובכך לנצל את הטכנולוגיה כבר היום בלי עזרים נוספים

סיור וירטואלי יכול לעזור לנו להכיר את הסביבה מבלי להגיע אליה, על גבי הסביבה אנחנו יודעים להוסיף רבדים נוספים של מידע - תמונות, טקסט, סרטונים, לקשר לעמודי אינטרנט ואפילו להפוך את הסיור בחנות לאתר מסחרי ולבצע רכישות ישירות מהסיור.

הדור החדש של הסיורים מתאים לE-learning בזכות היכולות המתקדמות של העברת מידע ואפשרות להוסיף שאלות ולבחון את המשתמש, ניתן לסנכרן את התוצאות עם מערכות למידה קיימות בעסק.

את הסיורים ניתן לשלב בכל אתר אינטרנט או להציג כמוצר בפני עצמו.

כאשר צופים בסיור דרך משקפי VR נהנים מחוויה אימרסיבית הרבה יותר, הסיור יהיה בתלת מימד אמיתי והתחושה תהיה ריאליסטית כאילו אתם ממש נמצאים במרחב, הסיורים כבר מותאמים למשקף ולרוב לא נדרש לייצר גרסה מיוחדת לVR.

מוזמנים להתרשם מדוגמאות כאן ולהיפגש כדי להכיר דוגמאות נוספות ולהבין איזה סיור יכול להתאים לכם.


VT2


VT1

 
x
סייען נגישות
הגדלת גופן
הקטנת גופן
גופן קריא
גווני אפור
גווני מונוכרום
איפוס צבעים
הקטנת תצוגה
הגדלת תצוגה
איפוס תצוגה

אתר מונגש

אנו רואים חשיבות עליונה בהנגשת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלויות, וכך לאפשר לכלל האוכלוסיה להשתמש באתרנו בקלות ובנוחות. באתר זה בוצעו מגוון פעולות להנגשת האתר, הכוללות בין השאר התקנת רכיב נגישות ייעודי.

סייגי נגישות

למרות מאמצנו להנגיש את כלל הדפים באתר באופן מלא, יתכן ויתגלו חלקים באתר שאינם נגישים. במידה ואינם מסוגלים לגלוש באתר באופן אופטימלי, אנה צרו איתנו קשר

רכיב נגישות

באתר זה הותקן רכיב נגישות מתקדם, מבית all internet - בניית אתרים. רכיב זה מסייע בהנגשת האתר עבור אנשים בעלי מוגבלויות.